Newsletter

1. Świadczę bezpłatną usługę Newsletter na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.

2. Wprowadzenie przez Użytkownika swojego adresu email na stronie www.niedozwolone-klauzule.pl oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z usługi Newsletter.

3. Usługa Newsletter polega na przesłaniu Użytkownikowi na podany adres email informacji w formie listu elektronicznego (email) o nowych wpisach publikowanych na blogu.

4. Dla korzystania z usługi Newsletter wymagane jest posiadanie urządzenia z dostępem do Internetu, korzystanie z przeglądarki internetowej oraz prawidłowo skonfigurowanej poczty elektronicznej.

5. Użytkownik w każdej chwili może zmienić adres, na który jest wysyłany Newsletter lub zrezygnować z usługi. Użytkownik może w szczególności zrezygnować z usługi przez kliknięcie na link „Unsubscribe” znajdujący w każdym przesłanym emailu.

6. Akceptacja Regulaminu przez Użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przeze mnie danych osobowych (powierzone adresy email) wyłącznie w celu świadczenia usługi Newsletter.

7. Nie udostępniam powierzonych adresów email osobom trzecim.

8. W ramach świadczenia usługi Newsletter Użytkownik ma zakaz dostarczania i przekazywania treści o charakterze bezprawnym.

9. Reklamacje można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres alicja.sobota@labe.wspolnicy.com